Miluješ fantasy příběhy?

JEDEN TAKOVÝ SE PÍŠE
TADY A TEĎ.
Je o holce, která se chce živit psaním... Má ale nečekaný zvrat už na začátku!

Na této stránce jsem tě chtěla žádat o podporu a zakoupení mých knih.

Co se ale nestalo...

Co můžeš udělat nyní?

Číst i přes nepřízeň osudu

Pokud máš o mou další tvorbu i tak zájem, napiš mi zprávu. Kontakt najdeš dole v patičce. Na knihách se mnou spolupracoval ilustrátor obálek Roland Havran a jsem schopna ti další příběhy v podobě tištěných sborníků zprostředkovat skrze něj. Nebo pokud nestojíš o podpis a věnování, můžeš je samozřejmě objednat jinde na internetu.
(V kamenných prodejnách je zpravidla už nemají.)

Stát se členem Klanu věrných

Klanem věrných nazývám čtenáře, kteří mají zájem o můj chystaný román Němé duše. Jako člen Klanu dostaneš při spuštění předprodeje (a obnovení mé podnikatelské činnosti) vědět jako první. Navíc mám pro členy připravené speciální bonusy a soutěže. Víc se dozvíš na stránce Klanu.
Tlačítko s odkazem najdeš pod tímto textem.
Budu se na tebe těšit uvnitř!

Informace o sbornících, které jsem vydala

UPOZORNĚNÍ: Na sbornících jsem spolupracovala i se slovenskými autory. Nebylo jich tolik jako těch českých, ale jejich příběhy nejsou překládané. Sama mám slovenštinu moc ráda a chci podporovat její znalost mezi českými čtenáři. Tak ať tě to nezaskočí.

Město králů

Na Starém kontinentu nenajdeš pozoruhodnější místo. Skalní město, též přezdívané jako Město králů, je odkazem zaniklé kultury, která se nebála dát na odiv svou vyspělost a dominanci.
Sborník zachycuje příběhy obyvatel sídla trůnu, ať už těch prostých nebo se vznešenou krví. Spojuje v sobě dobrodružství, lidské touhy po vědění, intriky i vzájemné vztahy a sounáležitost.

rok vydání 2021, 384 stran, měkká vazba
vydaly Straky na vrbě, hodnocení na Databázi knih 87 %
cena 290,- Kč

Lovci lidí

Chladní a nebezpeční jako země, z níž pocházejí. Muži s tvrdým výcvikem.
Říká se jim lovci lidí, ale jsou mnohem víc.
Sborník tě přenese mezi nájemné vrahy sloužící pod královským majestátem. Většina příběhů je temnějšího rázu, často s morálními otázkami, které k práci lovců lidí patří. Poslechnout rozkaz někdy není snadné a jindy to může být dokonce hodně osobní.

rok vydání 2018, 288 stran, měkká vazba
vydaly Straky na vrbě, hodnocení na Databázi knih 85 %
cena 220,- Kč

Struny osudu

Jejich osud určuje někdo jiný. Leží v rukou bohů, kteří si s nimi hrají. Rozladěný nástroj ale nikdy nevydá pěkný tón.
Sborník drnká na notu lidské touhy po svobodě. Pouta společenských zvyklostí jsou ale nebývale pevná a vymanit se z nich nemusí vždy přinést štěstí. Co je vlastně správně?

rok vydání 2017, 288 stran, měkká vazba
vydaly Straky na vrbě, hodnocení na Databázi knih 80 %
cena 180,- Kč

Zpívající věže

Majáky se strunami, které mají chránit pobřeží od mořských nestvůr. Přežitek nebo nutnost? Jaké příběhy se ukrývají uvnitř kamenných zdí a kdo jsou správci těchto majáků?
Sborník kromě obvyklých příběhů odráží i lidovou slovesnost. Mýty, které se mezi lidmi šíří a ovlivňují jejich smýšlení. Co je skutečně pravda?

rok vydání 2017, 192 stran, měkká vazba
vydaly Straky na vrbě, hodnocení na Databázi knih 74 %
Téměř vyprodané, těžko sehnatelné. Původní cena 120 Kč, nyní stoupá.