Bohové nevidí vše, ale poslouchají...

3 důvody, proč knize věnovat pozornost

fb.mejitkaladrova (2)

Kvalitní nakladatel

Do redakce Hostu v kategorii fantasy a sci-fi přichází ročně kolem 200 rukopisů. Tiskem vyjde jen 10 z nich. Díky tomu ale každá kniha dostává tu nejlepší péči.

fb.mejitkaladrova (2)

Zkušená autorka

Možná o mně slyšíš prvně, ale než jsem napsala román, autorsky jsem na sobě pracovala 10 let a mé povídky vyšly tiskem v řadě tematických sborníků.

fb.mejitkaladrova (2)

Férové jednání

Bude se ti román líbit? Doufám, ale zaručit to nemohu. Místo slibů ti nabízím celou první kapitolu, podle které snadno posoudíš, zda ti můj styl sedí nebo ne.

uvozovky

Němé duše v sobě skrývají nesmírně zajímavý a dosti drsný fantasy svět, ve kterém najdete hodně podob i s tím naším. Osobně mě uchvátily naprosto neočekávané zvraty
a pocity z událostí v knize ve mně zůstaly opravdu dlouho.

Maria Vesna
Zpěvačka skupiny Deloraine a budoucí kmotra knihy


Anotace

Omden z duše nenávidí povolání svého otce, který je majitelem bordelu. A poté, co mu přijde dopis s oznámením, že ho nepřijali na univerzitu v hlavním městě, má jasno. Odmítli ho právě kvůli tomu.

Studium ovšem nebylo příležitostí na lepší život pouze pro něj, ale především pro jeho nevlastní sestru Namii, kterou nyní čeká osud prodejné dívky. Proto Omden začíná spřádat nový plán, jak se dostat z otcova domu. Když zjistí, že do města přijel královský velvyslanec vyšetřující úmrtí v džungli, nabídne mu svou pomoc. Přesně tohle jsou kontakty, které tak potřebuje.

Jenže když se o něco zajímá sám panovník, znamená to nebezpečnou hru. Omden se tak zaplétá do něčeho daleko většího, než sám čekal.
V srdci neprostupného pralesa žije zlo, kterému je třeba dát jméno.

Ukázka

Kniha je vyprávěna pohledem čtyř postav,
jejichž kapitoly se střídají v podobném duchu jako v ukázce.

„Bohové se nemusí nikomu zpovídat ze svých záměrů.
Král ano.“

Runel, velitel královských stráží

„Důvěra chce čas a otevřené dveře, kterými může vstoupit,
kdy sama uzná za vhodné.“

Namia, panenská kurtizána

uvozovky

Styl psaní mě okamžitě vtáhl a já po chvíli přestala vnímat, že je to jen fikce. Kolikrát jsem si myslela, že přesně vím, co se stane – vždyť jsem to sledovala snad ze všech možných úhlů pohledu – a nakonec se stalo něco naprosto jiného.
Za mě jedna z nejlepších knih letošního roku.

Ája
Humbook ambasadorka, instagramový kanál  V různých světech

Proč knihu objednat přímo od autora?

Důvod číslo 1

Autor na knize odvede nejvíc práce

Ale jak všichni víme, dostává nejmenší procento z prodeje. Objednáním přímo od autora máš možnost tohle změnit. Záleží jen na tobě.

Důvod číslo 1

Důvod číslo 2

Dovedeš ocenit něco navíc

Žádný jiný e-shop ti nenabídne tolik. Prostě žádný. Knihy od autora mají svou duši – od podpisu přes dárkové předměty až po pečlivé zabalení.
Důvod číslo 2

Důvod číslo 3

Chceš mu vyjádřit svou podporu

Není nad to, když autorovi napíšeš své dojmy z knihy. Je to nejhezčí odměna za naši práci. Ale možnost vyhrát si s knihou a osobně ti ji poslat je hned za tím.
Důvod číslo 3

Balíček Němé duše

Kniha s podpisem autorky
brožovaná vazba, obálka s povrchovou úpravou
5O4 stran

Záložka s motivem obálky ZDARMA

Cena 490,- Kč

Doplňky, které si můžeš objednat navíc

Mapa Skalního města

Celobarevný tisk
Formát A3

Velkoformátový plán královského města, ve kterém se odehrává podstatná část děje románu.
Zasíláno v bezpečném, kartonovém tubu, aby nedošlo k poškození a ohnutí mapy.

Cena 190,- Kč 

Srdce džungle

Jedinečný pohled do zákulisí vzniku románu
Elektronická kniha ve formátu PDF

Pro nadšené knihomoly, kteří by někdy rádi viděli autorovi do hlavy.
Text obsahuje citace konkrétních pasáží z knihy doplněné o autorský komentář a zákulisní informace.

Cena e-knihy 190,- Kč

O autorce románu

Osobně na čtení miluju, když mě spisovatelé dokážou překvapit. Když si o jejich postavách mohu povídat s kamarádkou u čaje, jako by to byli skuteční lidé. A přesně to se snažím předat coby autorka – aby totéž mohli říct čtenáři i o mých hrdinech a příbězích.

Němé duše vznikaly s velkými pauzami víc než osm let, kdy jsem se průběžně věnovala i povídkové tvorbě a editorské činnosti. Nové zkušenosti mě nakonec přiměly, abych celý text zahodila a napsala jej úplně od začátku.

Bylo to děsivé, ale dnes mohu říct, že se to úsilí vyplatilo. Na první pokus, méně než dva měsíce po dopsání poslední čárky, rukopis přijalo nakladatelství HOST.

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Bude k dispozici i elektronická kniha?
Ano. Nakladatelství Host své knihy běžně vydává i v elektronické verzi. Já ji na svých stránkách nicméně prodávat nebudu. Baví mě dělat pro čtenáře něco navíc. Podepisovat knihy, psát věnování, hezky vše zabalit. Nic takového u elektronické knihy udělat nejde, takže bude výhradně v tradičních distribucích e-knih.

A co audio kniha?
Řada titulů z nakladatelství Host je vydávána i v podobě mluveného slova. Nemohu to říct takto dopředu s jistotu, ale sama doufám, že audio kniha bude.

 

Stránku provozuje Jitka Ládrová, se sídlem Budovatelů 3270/21, 466 01 Jablonec nad Nisou, registrovaná u živnostenského úřadu v Jablonci nad Nisou, IČ: 11792256.
Objednávkový formulář podporuje platby kartou (platební brána Pays) a platby převodem přes účet. Celé znění obchodních podmínek je k nahlédnutí zde.