Povídka už míří do tvé schránky.

Nezapomeň v e-mailu potvrdit, že na tebe mám správný kontakt a jsi to opravdu ty.

V následujících dnech ti přijdou čtyři zprávy, ve kterých bych se s tebou chtěla seznámit. Poté by ti měl chodit maximálně jeden e-mail měsíčně.

Pokud v nejbližších minutách žádný e-mail nenajdeš, zkus prohledat sekce Promo, Hromadné či Spam. Znáš to. Občas se to někam zatoulá. 🙂

Jitka

Proč zůstat v adresáři mých čtenářů

Možná máš už schránku zahlcenou reklamní poštou (já ano), přesto budu ráda, když mi dáš šanci a budeš odebírat a hlavně otvírat mé zprávy. Vždy se snažím svým čtenářům poskytovat nějakou přidanou hodnotu. Zde jsou hlavní benefity, které bych ti chtěla nabídnout.

Nahlédneš do zákulisí


Napsat a vydat knihu trvá. Nastíním ti útrapy s tím spojené, ale i ty pěkné chvíle. Už v jednom z úvodních e-mailů ti poodhalím, jak vznikala povídka Zákon smečky, a budeš si moc přečíst, jak nad příběhy přemýšlím. Nebudou chybět ani perličky a trocha drbů. (smích)

Získáš bonusy


Vážím si podpory a nechci ji brát jako samozřejmost.
Pro čtenáře z mého adresáře připravuji speciální nabídky. Chci nějak odměnit to, že investuješ svůj čas do autora, kterého zatím moc lidí nezná. Ale právě díky lidem, jako jsi ty, se to může změnit.

Budeš součástí cesty


Hodně to souvisí s předešlým bodem. Mým velkým snem je živit se psaním. Právě teď stojím na začátku, ale jedno mi věř: Moc dobře vím, kdo mě podporuje už nyní, a stejně dobře si budu pamatovat, kdo mi pomohl v době, kdy mi ostatní říkali, jaký je to nesmysl.