Jitka Ládrová - dobrý text je umění

Copywriting Služby Reference Ceník Kontakt

O copywritingu

Copywriting defakto spojuje marketing, internet a reklamu v jeden pevný celek. Představuje přesně to, co je v dnešní době nejvíc potřeba - komplexnost. Abychom mohli být skutečně úspěšní v prodeji, potřebujeme se především dobře prezentovat na těch správných místech. Copywriting přibližuje moderní technologií Vaši firmu a vaše výrobky ke klientům, kteří je poptávají.

Copywriting je forma konkrétního oslovení zákazníka. Využívá základů SEO (Searching Engine Optimalization ... neboli jednoduše řečeno optimalizace pro vyhledávače, jako jsou Google, Seznam a další), poznatků z oboru marketingu a psychologii reklamy.

Když použiji lehkou nadsázku, tak se copywriting pomalu, ale jistě, stává vědním oborem. Tím, že spojuje tolik věcí v jednu, tak se ale zároveň nezasvěceným jedinců jeví jako náročný. Copywriting se ale i tak může stát prostředníkem i pro Vás, jak se lépe prezentovat pomocí tak mocného média, jako je internet. Stačí si jen najmout dobrého copywritera, který zná všechny triky a který tento problém vyřeší hravě za Vás.

Moje nabídka